AK PARTİ KOORDİNASYON KURULU TOPLANTISI YAPILDI
Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Nihat Öztürk başkanlığında gerçekleştirilen toplantıda AK Parti Denizli İl Başkanı Necip Filiz de hazır bulundu.
744 defa okunmuş - 04 Kasım 2019 - Pazartesi 11:51

AK Parti Serinhisar İlçe Başkanı Ali Özcan, Meclis Üyeleri Yılmaz Eroğlu ve Üzeyir Şeriat, Seyfullah Hacımüftüoğlu Leblebiciler Kooperatifi Başkanı ve DTB Yönetim Kurulu Üyesi Cemal Kobaş, DTB Meclis Üyesi Musa Yılanlı, 31 Mart Belediye Başkanlığı Seçimlerinde AK Parti Belediye Başkan Adayı olan Şeref Turhan ve partili vatandaşlar katıldı. 31 Mart Seçim Sonuçları değerlendirmesi ile AK Parti kongre takviminin masaya yatırıldığı toplantıda seçmen vatandaşların şikâyetleri ve ilginç görüşleri gündemin ana maddelerini oluşturdu. AK Parti Serinhisar Kadın Kolları, Gençlik Kolları İle İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri ve mahalle başkanlarının çoğunun yer almadığı Koordinasyon Kurulu Toplantısı 26. Dönem (17 Kasım 2015 - 24 Haziran 2018)  Muğla Milletvekili, Ak Parti Genel Başkan yardımcısı Nihat Öztürk'ün sunum konuşması ile başladı.

 

Türkiye'nin kritik bir dönemden geçtiğini hatırlatan Öztürk, son olarak yapılan Barış Pınarı Harekâtının başta Suriye olmak üzere dünyadaki tüm dengeleri yeniden oluşturduğunu söyledi. “Suriye'de oluşturulmak istenen 'Terör Koridoru Ve Terör Devleti' planının Türkiye Cumhuriyeti'nin kararlı duruşu ve Cumhurbaşkanımız Sayın Tayyip Erdoğan'ın olağanüstü gayreti ile Mehmetçiğimizin tarihi destanı ile bertaraf edilmiştir” diyen Nihat Öztürk, “ABD ve RUSYA ile varılan mutabakat sonucu güvenli bölge oluşturulması için çok ciddi adımlar atıldı. Mehmetçiğimizin sahada gösterdiği tarihi başarıya politik başarı da eklenmiş oldu” dedi.

 

Gün birlik ve beraberlik günüdür gerek parti içi gerekse diğer konularda yapılacak kısır çekişmelerin bir fayda sağlamayacağını işaret eden AK Parti Denizli İl Başkanı Necip Filiz, “2020 yılı içinde sona erecek il, ilçe ve belde seçimlerinin ardından yeni bir çehre ile siyasetteki yerimizi alacağız. Hedef 2023 sloganımızı hayata geçirmek için her bir fert üzerine düşenden daha fazlasını göstermek zorundadır. Bunun için çok çalışmamız gerekiyor” dedi.

Sağ üst butonu tıklayarak geri dönebilirsiniz...