Dr. Veli Kılınçarslan Anadolu Lisesi’nde Kariyer Günlerine Katıldı
858 defa okunmuş - 19 Ekim 2019 - Cumartesi 15:12

Serinhisar Devlet Hastanesi Başhekimi Dr.Veli Kılınçarslan, Anadolu Lisesinde 12. sınıf öğrencileriyle buluşarak doktor-luk mesleği hakkında bilgi verdi. 

 

Sıcak bir havada gerçekleşen tanıtımda Dr.Veli Kılınçarslan "Sevgili öğrenciler, sizlere günde şu kadar soru çözün, şöyle bir program izleyin demeden önce ilk olarak hedefinizi belirlemenizi tavsiye edeceğim. Çünkü bir hedefimiz olmadan ne kadar çalışsak da anlamı olamayacak. 

 

Sonra da hem kendim için, hem vatanımız ve milletimiz için, hem de insanlık için nasıl bir meslek edinmeliyim diye kendinize sorun. Çünkü bizler vatanımıza milletimize ve insanlara faydalı oldukça işimizin hakkını vereceğiz. Vatanını en çok seven işini en iyi yapandır düsturuyla hareket ettiğimizde muasır medeniyetler seviyesine ulaşacağız" dedi. 

 

Okul Müdürü Muhammet Güleç ise "Öğrencilerimizin hede-fini belirlemede oldukça yararlı olan kariyer günlerimize ilerleyen günlerde Pamukkale Üniversitesinden hocalarımızın katılımıyla devam edeceğiz. Her şey öğrencilerimizin doğru bir gelecek planlaması için" dedi.

Sağ üst butonu tıklayarak geri dönebilirsiniz...