GÜZEL HİZMETLERE İMZA ATACAĞIZ
Serinhisar Belediye Başkanı Hüseyin Gemi, gündemdeki gelişmelerle ilgili gazetemize açıklamalarda bulundu.
860 defa okunmuş - 31 Temmuz 2019 - Çarşamba 16:22

Denizli Büyükşehir Belediyesi ziyareti, Serinhisar Meslek Yüksekokulunun durumu, CHP Genel Merkezinin Afyon'da düzenlediği kampla ilgili düşüncelerini aktaran Belediye Başkanı Hüseyin Gemi, “Seçim dönemi bitti, önümüzdeki günlerde güzel hizmetlere imza atacağız” dedi ve gelişmeleri şöyle özetledi;


“Belediye Başkan Yardımcısı İlhan Dokumacı, Meclis Üyelerimiz Nurgül Kabukçu, Özer Tunçtürk, Ramazan Ekiz ve Şevket Karçkay'la birlikte Denizli Büyükşehir Belediye Başkanımız Osman Zolan'ı makamında ziyaret ettik.
İlçemizin sorunlarını ve çözüm yollarının masaya yatırıldığı bu ziyaretimiz oldukça verimli geçti. Birlikte neler yapılacağı konuşuldu. 'Vatandaşlarımıza nasıl hizmet götürülür' ortak noktamız oldu. Birçok konuda fikir birliğine varıldı.” dedi.


Serinhisar Meslek Yüksekokulu ve Öğrenci Konuk Evi hakkında yapılan maksatlı yayınların gerçekleri yansıtmadığını söyleyen Gemi, “Yüksekokulu-muzun eksiklerini tespit ettik. Aynı zamanda Öğrenci Konuk Evi için ciddi girişimlerimiz vardır. Eğitim sezonu başla-madan önce tüm ihtiyaçlar karşılanacak. Sorunsuz bir şekilde yenin sezona gireceğiz. Bundan kimsenin kuşkusu olmasın” dedi. 


CHP Genel Merkezinin düzenlediği Afyon Kampı hakkında bilgi veren Gemi, “253 Büyükşehir, ilçe ve belde belediye başkanlarımızın katılımıyla bir toplantı yapılacak. Genel Başkanımız Sayın Kılıçdaroğlu, Genel Başkan Yardımcıları ve Bölge Milletvekillerimizin bizzat katılacağı bu organizasyonda ortak çalışma grupları nezaretinde tüm konular masaya yatırılacak ve hizmet haritası belirlenmiş olacak.

Sağ üst butonu tıklayarak geri dönebilirsiniz...