Dün Olduğu Gibi Bugün de Sizlerin Hizmetkârı Olacağım
Pınarcık Mahallesi Muhtar Adayı Ahmet Tokgöz, “Sessiz insanların sesi, sorumluluk bilen, sosyal, kültürel, yaratıcı, düşünebilen, dürüst, güler yüzlü, güvenilir ve sır saklayan bir anlayış içinde dün olduğu gibi bugünde sizlerin hizmetkârı olacağım” dedi.
1018 defa okunmuş - 22 Mart 2019 - Cuma 17:12

Yaşlı-engelli insanlarımızın sosyal devlet ilkesiyle yanı başlarında olacağım. Özel bir sağlık kuruluşuyla protokol imzaladım ve hastalarımızdan %20 indirim sağlayacak anlaşmayı resmiyete döktüm.

 

Ev hanımlarımızın aile bütçesine katkı sağlayacak çanta, el örgü vb. kursların açılmasına katkıda bulunmak istiyorum. Pınarcık Mahallemizden kapalı Pazar yerine ulaşım sağlayacak minibüs hattı imkânı, camilerimizin temizlik sorunu vaatlerimizin içindedir.
Bunun yanında Ortopedist Opt. Dr. Hasan Doğan'la bir anlaşma yaptım. Bugünden itibaren Pınarcık halkımıza %25 indirim sağlanması konusunda mutabakata varılmıştır.

 

Mahalle halkımızın daha rahat ulaşması açısından ortak bir noktada muhtarlık bürosu açmak hedeflerim arasındadır. Takdir sizden, Hizmet bizden” dedi. 

Sağ üst butonu tıklayarak geri dönebilirsiniz...