BAHTİYAR, “DERMAN OLMAYA GELİYORUZ”
Millet İttifakı Denizli Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ümit Bahtiyar, Yatağan Mahallesi ile Kocapınar'da ilgiyle karşılandı.
703 defa okunmuş - 16 Mart 2019 - Cumartesi 15:43

Pazaryeri, esnaf ve işyerlerine yapılan ziyaretlere çok sayı da vatandaş katıldı. CHP Serinhisar Belediye Başkan Adayı Hüseyin Gemi, CHP İlçe Başkanı Ercan Usta, İYİ Parti İlçe Başkanı Ali Rıza Armağan, Belediye Meclisi Üye Adaylarının tamamı ve partililerin katılımıyla yapılan ziyaretlere yoğun ilgi gösterildi.

 

Aynı gün Kocapınar Mahallesinde yapılan 'Pilav' ikramına katılan heyet vatandaşlarla samimi bir ortamda muhabbet ettiler.
'Denizli Üretecek, Denizli Kazanacak' sözüyle vatandaşa seslenen Millet İttifakı Denizli Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ümit Bahtiyar, “Dertlerinize 'Derman' Olmaya Geliyoruz. Serinhisar başta olmak üzere siz değerli mahalle halkımızda başımızın üstündedir. Üreten Denizli Modelinde Büyükşehir Senin, Sizlerin ellerinde olacak” dedi. Yatağan, Ayaz, Yüreğil ve Kocapınar ile Serinhisar ilçe merkezinin Büyükşehir Belediyesi ile birçok ortak proje imza atmaya hazır olduğunu söyleyen CHP Serinhisar Belediye Başkan Adayı Hüseyin Gemi, “Emaneti 31 Mart'ta teslim alacağız. Hep birlikte kaldığımız yerden hizmetlere devam edeceğiz” dedi.

Sağ üst butonu tıklayarak geri dönebilirsiniz...