FAHRİ KARAKURT, “DESTEĞİNİZİ BEKLİYORUM”
Kaya Mahallesi Muhtar Adayı Fahri Karakurt, gazetemizi ziyaret etti.
875 defa okunmuş - 18 Şubat 2019 - Pazartesi 12:02

31 Mart 2019 Pazar günü yapılacak Mahalli Seçimler ile Muhtar seçimlerinin memleketimiz ve ilçemiz adına hayırlara vesile olmasını diliyorum. Halkın tercihi en doğru olandır ve saygı duyulması gerekir” dedi.

“27 yıldan bu yana Kaya Mahallesinde ikamet etmekteyim ve mesleğim gereği tanımadığım ve muhabbet etmediğim kimse yoktur” diye sözlerine devam eden Fahri Karakurt, “Mahalle yaşayanlarının tercih etmesi halinde bu onurlu görevi layıkıyla yerine getireceğimden hiçbir kişinin kuşkusu olmasın, zaten her daim halkımızla iç içe yan yanayız. İlçe idari kurulları ve yetkililer ile halkımız arasında köprü vazifesini yerine getirecek muhtarlık müessesinin en güzel ve istenilen seviyede olması için tüm gücümü ve enerjimi harcamaya hazırım” dedi.

Karakurt yaptığı açıklamada, “30.08.1968 Serinhisar doğumluyum. İlk ve Ortaokulu Acıpayam'da, Liseyi ise ilçemizde okudum ve mezun oldum. Evli ve üç çocuk babasıyım. 30 yılı aşkın esnaflık yapıyorum. Dolayısıyla her kesimden dostumuz ve arkadaş çevremiz oldu. Kendi yağı kendi tuzuyla kavrulmaya çalışan bir kardeşiniz olarak Kaya Mahallesi Muhtar Adaylığına talip oldum. İnşallah bu güzel hizmet yolu bize nasip olur ve hep beraber sorunlarımızın çözülmesine vesile oluruz. Mahalle halkı olarak desteğinizi bekliyor, saygılarımı sunuyorum. Allah'a emanet olun” dedi.

Sağ üst butonu tıklayarak geri dönebilirsiniz...