Büyükşehirle Serinhisar'da Kimse Sahipsiz Kalmayacak
Denizli'de kimse sahipsiz kalmayacak” sloganıyla faaliyete geçen Denizli Büyükşehir Belediyesi Evde Bakım ve Sağlık Merkezi, Serinhisar'da bugüne kadar 500 dolayında çağrıya ulaşarak vatandaşlara ücretsiz bakım ve sağlık hizmeti verdi.
1080 defa okunmuş - 16 Şubat 2019 - Cumartesi 17:51

Merkez; Serinhisar'da günlük yaşam faaliyetlerini tek başına sürdüremeyen, evde bakım ve sağlık hizmetine ihtiyaç duyan; yaşlı, engelli ve yatalak vatandaşların bakım ve sağlık hizmetleri ile hasta nakillerini sağlıyor.

 

500 kişiye Evde Bakım ve Sağlık Hizmeti
Denizli Büyükşehir Belediyesi Evde Bakım ve Sağlık Merkezi, kent genelinde 3 doktor, 39 sağlık personeli, 10 ambulans, 78 araç ve 224 personeliyle hizmet veriyor. 0 (258) 377 20 12 numaralı telefon ile başvuru yapılan merkezde ayrıca hasta vatandaşların acil durumları dışındaki sağlık problemleri için Denizli Büyükşehir Belediyesi'nin sağlık ekipleri tarafından koruyucu ve iyileştirici tedavi hizmetleri de ücretsiz olarak veriliyor. Denizli Büyükşehir Belediyesi Evde Bakım ve Sağlık Merkezi, Serinhisar'da bugüne kadar 500 dolayında çağrıya ulaşarak, vatandaşlara ücretsiz hizmet verdi.

 

Başkan Zolan: ''Serinhisar için Ne Yapsak Az''
Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Evde Bakım ve Sağlık Merkezi'nin sadece kent merkezinde değil, 19 ilçe ve 622 mahallede canla başla hizmet verdiğini söyledi. Başkan Osman Zolan, "Ekiplerimiz Denizlimizin tamamında yardıma ihtiyacı olan vatandaşlarımıza umut olmaya devam ediyor. Biz 'Denizlimizde kimse sahipsiz kalmayacak' dedik. Şükürler olsun bu sözümüzü Serinhisar'da yerine getirebilmenin mutluluğu ve gururu içerisindeyiz. Denizlimiz emin ellerde. Yardıma ihtiyacı olan vatandaşlarımız için her daim hazırız. 'Serinhisar'da kimse ben sahipsiz kaldım' demesin. Nerede muhtaç insanımız varsa bizlere bildirin. Biz büyük bir aileyiz ve ihtiyaç sahibi vatandaşlarımıza ulaşmaya, dualarını almak için çalışmaya devam ediyoruz. Serinhisar için ne yapsak az" diye konuştu

Sağ üst butonu tıklayarak geri dönebilirsiniz...