KURULTAY BİTTİ ŞİMDİ ÇALIŞMA ZAMANI
Uzun zamandan bu yana devam eden kongrelerin yapılan kurultay ile sonlandırıldığı söyleyen CHP Serinhisar İlçe Başkanı Ercan Usta ''Artık parti içi seçim dönemi geride kaldı şimdi hedefimiz 2019" dedi.
1121 defa okunmuş - 15 Şubat 2018 - Perşembe 09:38

CHP hem mahalli hem de genel seçimlerde seçmenin umudu olacak ve Türkiye'miz yeni kadrolar ve yeni heyecan eşliğinde yönetilecek'' diyen Usta, gelişmeleri şöyle paylaştı:
''03 - 04.Şubat 2018 tarihinde Ankara Arena Spor Kompleksinde yapılan CHP kurultayı Demokrasi şöleni içinde geçti. Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu ile birlikte Muharrem İnce'nin aday olarak katıldığı seçimlerde beklendiği üzere Sayın Kılıçdaroğlu bir kez daha genel başkanımız oldu.

 

İlçe Başkanı sıfatıyla benimde oy kullandığım kurultaya Serinhisar'dan 14 kişilik bir heyetle katıldık. Bunun yanında Denizli il genelinde oy kullanacak 14 delegemizde kurultay salonunda yerini aldı. 

 

Denizli Milletvekilimiz Kazım Arslan, Melike Basmacı ve Parti meclis üyemiz Gülizar Biçer Karaca iki gün boyunca bizlerle birlikte oldular. Geçen dönem olduğu gibi Sayın Gülizar Biçer Karaca'yı tekrar parti meclis üyeliğine seçtik. Demokrasi ve şenlik havasının hâkim olduğu kurultayımız böylelikle sona erdi'' dedi.

 

SERİNHİSAR İYİ YÖNETİLMİYOR BORÇ BATAĞINA SAPLANDIK  

Ocak ayı Meclis toplantısında Belediye Başkanı Mehmet Kobaş bir kez daha borçlanma başvurusunda bulundu. Bu kaçıncı borçlanma yetkisi artık sayamadık diye sözlerine devam eden CHP İlçe başkanı Ercan Usta, ''Serinhisar İyi yönetilmiyor. Borç batağı içindeyiz. Kendisi tarafından işten çıkarılan işçi ve memurlar için 650 bin TL kıdem tazminatı ödeyeceğini biliyoruz. Bu para Belediyenin kasasına girmeden bankada direk hak eden işçi veya memurların hesabına geçecek. Meclis üyelerimizin edindiği bilgilere göre 31.12.2017 tarihine kadar olan 4 Milyon 803 Bin TL hali hazırda Serinhisar Belediyesinin borcu bulunmaktadır.

 

2014 Seçimlerinden sonra kendisi billboardlarda teslim aldığı borç miktarını günlerce yayınlamıştı. Ben dürüstüm diyor. İşte önüne bir fırsat çıktı. Serinhisar Belediyesinin borç durumunu bir kez daha billboard vasıtasıyla yayınlasın ki herkes görsün. Gelen yatırımlara kılıf olarak kullanmasını tavsiye etmem. Neticede Büyükşehir ve Ankara imzalı yatırımlardır. Bunları çoğu insanımız biliyor. Zaten Belediyenin borcuyla ilgili paylaşımları önümüzdeki günlerde basın yoluyla paylaşacağız'' dedi.  

Sağ üst butonu tıklayarak geri dönebilirsiniz...