Z KÜTÜPHANE KARAHAN'DAN VİZE ALDI
Emniyet Genel Müdürlüğü Asayiş Daire Başkanlığınca 81 il'de açılması planlanan Z-kütüphane uygulamasının Serinhisar ayağı Denizli Valisi Hasan Karahan tarafından denetlendi ve incelemeye tabi tutuldu.
1036 defa okunmuş - 25 Ocak 2018 - Perşembe 14:19

Kendisinin eşlik eden heyet ile birlikte Serinhisar Atatürk Ortaokuluna gelen Denizli Valisi Hasan Karahan, Diyarbakır'da zırhlı polis aracının geçişi sırasında terör örgütü mensuplarınca yola yerleştirilen el yapımı patlayıcının infilak ettirilmesi sonucu şehit olan Özel Harekat Şube Müdürü Serinhisarlı Ahmet Kabukçu'nun ismi verilen Z-Kütüphaneyi oldukça beğendi. 

 

Vali Karahan, “Türkiye genelindeki 81 ilde açılması planlanan bu hizmet biriminin bir ilçede açılması Serinhisar'da hizmete sokulması gerçekten takdire şayan bir olaydır. Bunu gerçekleştirenlere teşekkür ediyorum. Burada eğitim gören ve böyle bir hizmete sahip olan öğrencilerimizi de kutluyorum.

 

İnşallah eğitimimize, geleceğimize yön verecek, katkıda bulunacak böyle uygula-malar çoğaltılır ve gençlerimizin emrine sunulur. Onlarda yeterince fayda sağlar” dedi.

Sağ üst butonu tıklayarak geri dönebilirsiniz...