Dubaili İşadamları Yatırım İçin Denizli’ye Geldi
Güney Ege Kalkınma Ajansı (GEKA) Denizli Yatı-rım Destek Ofisi tarafından bir süredir; Denizli’deki sektörler, Denizli’nin değerleri, yatırım ortamı, yatırım yerleri hakkında bilgilendirilen ve Denizli’ye davet edilen Dubai merkezli Armada Holding temsilcileri Denizli’deki yatırım olanaklarını yerinde incelediler. Dubaili işadamları Denizli ziyaretleri kapsamında, Valimiz Hasan Karahan’ı Makamında ziyaret ederek karşılıklı istişarelerde bulundular.
1843 defa okunmuş - 31 Temmuz 2017 - Pazartesi 12:27

Ziyarete; Armada Holding sahibi Dr. Mohammad Rahif Hakmi, CEO’su Dr. Djamel Boulfelfel, Varlık Değerleri Yöneticisi Ehab Albakri, GEKA Denizli Yatırım Destek Ofisi Koordinatörü Ayşe Esin Başkan ve Uzman Nilay Akay katıldı.

 

Dubaili İşadamlarının yaptığı incelemeler, kurum-sal görüşmeler ve holding faaliyetleri hakkında bil-gi alan Vali Hasan Karahan, yatırımcıların özellikle yöneldiği Denizli’nin termal turizm potansiyeline dikkat çekerek önemli yatırım fırsatları olduğunu vurguladı. Türkiye Ekonomisinin önemli bir loko-motifi olan Denizli’deki pek çok sektördeki bu ya-tırım fırsatlarının değerlendirilmesinin öneminin altını çizen Vali Karahan, konuya ilişkin desteğini belirterek müteşebbis yapısı ile Türkiye’ye örnek olan Denizlili işadamları ile önemli işbirlikleri kurulacağına olan inancının tam olduğunu belirtti.

Sağ üst butonu tıklayarak geri dönebilirsiniz...